skontaktuj się z nami
bezpłatna wycena w 24h

Świadczą o nas wyniki

Poniżej znajdują się opinie Klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Mamy nadzieję, że już wkrótce i Ty dołączysz do tego zadowolonego grona.

Ewa Górczyńska
właściciel firmy ETG

Z przyjemnością informuję, że Pan Marcin Kleinert zajmujący się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych wykonał taką usługę na domenie www.przyciemnianie.com.pl.
Usługa została wykonana na kilku frazach związanych z przyciemnianiem szyb poprzez umieszczenie owych fraz na czołowych miejscach w wyszukiwarce internetowej Google.
Realizując powyższą usługę Pan Marcin Kleinert wykazał się bardzo dobrą organizacją, profesjonalizmem oraz dużą starannością w pełni spełniając oczekiwania.
Biorąc pod uwagę duże zorientowanie Pana Kleinerta na klienta poprzez sprawne spełnianie jego życzeń i bieżące uwzględnianie zmian w projekcie, możemy z przekonaniem polecić jego usługi potencjalnym nowym zleceniodawcom.

Marek Szczecina
właściciel firmy SUPER-TRANSPORT

Zanim zacząłęm swoją współpracę z firmą Bitec reprezentowaną przez Marcina Kleinert, reklamą w internecie oraz moją strona www zajmowała się inna firma. Jednak dopiero teraz wiem co to profesjonalizm, uczciwość, niesamowite umiejętności oraz świetny kontakt z klientem. Polecam tą firmę wszystkim którzy szukają naprawde solidnej obsługi stron www oraz szybkiego i dajacego 100% efekty pozycjonowania, także na trudne słowa kluczowe których nie są wstanie wypromować inni pozycjonerzy.

Justyna Domogalska
właściciel firmy DAMRO

Firma BITEC, z którą współpracujemy od niedawna wykazała się pełnym profesjonalizmem. Efekt pozycjonowania strony spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy już w pierwszej dziesiątce w wyszukiwarce internetowej Google i o to właśnie nam chodziło :). Polecamy usługi Pana Marcina w zakresie pozycjonowania stron innym zleceniodawcom.

Grażyna Wieczorkowska
właściciel firmy LIVRET

Z firmą pana Marcina Kleinerta wspólpracowliśmy prawie rok, dzięki jego profesjonalizmowi i sumienności zawsze byliśmy w pierwszej 6 wyszukiwarki internetowej Google. Jego organizacja pracy, zaangażowanie pomogły nam zyskać nowych klientów i ugruntować naszą pozycję na rynku kosmetycznym.www.wszystkowgory.pl

W końcu znaleźliśmy partnera, który sprostał naszym wymaganiom za uczciwą cenę. Po dwóch miesiącach wszystkie zlecone słowa kluczowe były w pierwszej dziesiątce a większość w top 3.

zobacz pozostałe

Profesjonalne pozycjonowanie strony wymaga czasu oraz szerokiej wiedzy i doświadczenia.
W Internecie znajdziesz wiele ofert proponujących „drogę na skróty”. W przeciwieństwie do nich, nasza firma korzysta wyłącznie z legalnych technik, które zapewniają długotrwałe i stabilne efekty.

dowiedz się więcej

Współpracując z naszą firmą nie ponosisz żadnego ryzyka. Płacisz tylko za z góry określone efekty.
Do czasu gdy ich nie osiągniemy – za naszą pracę nie weźmiemy od Ciebie ani grosza! Zacznij już dziś - nic nie ryzykujesz!

dowiedz się więcej