skontaktuj się z nami
bezpłatna wycena w 24h

Świadczą o nas wyniki

Poniżej znajdują się opinie Klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Mamy nadzieję, że już wkrótce i Ty dołączysz do tego zadowolonego grona.

Adam Milewski wraz z całym zespołem
Infozoom Media

Z przyjemnością informuje iż firma BITEC prowadzona przez Pana Marcina Kleinerta jest znakomitym partnerem w biznesie. Usługa pozycjonowania naszej witryny w internecie zostala przeprowadzona wpełni profesjonalnie, terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Tomasz Piwoński
wiceprezes zarządu GVT sp. z o.o.

Wybrane frazy zawsze dość szybko i co najważniejsze zgodnie z przedstawianymi założeniami przesuwają się w górę. Jak dotąd finałem było zawsze dostanie się do pierwszej dziesiątki Google dla naszych fraz.

Tomasz Kolaj
Współwłaściciel firmy NoviGen s.c.

"Profesjonalna obsługa, wyjątkowo szybkie efekty pracy oraz elastyczność wobec klienta - to najważniejsze cenione przez nas cechy firmy BITEC.

Kamil Pleszyniak
właściciej firmy Kamileon

W końcu znaleźliśmy partnera, który sprostał naszym wymaganiom za uczciwą cenę. Po dwóch miesiącach wszystkie zlecone słowa kluczowe były w pierwszej dziesiątce a większość w top 3.www.wszystkowgory.pl

W końcu znaleźliśmy partnera, który sprostał naszym wymaganiom za uczciwą cenę. Po dwóch miesiącach wszystkie zlecone słowa kluczowe były w pierwszej dziesiątce a większość w top 3.

zobacz pozostałe

Profesjonalne pozycjonowanie strony wymaga czasu oraz szerokiej wiedzy i doświadczenia.
W Internecie znajdziesz wiele ofert proponujących „drogę na skróty”. W przeciwieństwie do nich, nasza firma korzysta wyłącznie z legalnych technik, które zapewniają długotrwałe i stabilne efekty.

dowiedz się więcej

Współpracując z naszą firmą nie ponosisz żadnego ryzyka. Płacisz tylko za z góry określone efekty.
Do czasu gdy ich nie osiągniemy – za naszą pracę nie weźmiemy od Ciebie ani grosza! Zacznij już dziś - nic nie ryzykujesz!

dowiedz się więcej