skontaktuj się z nami
bezpłatna wycena w 24h

Warunki korzystania

1. Prawa własności intelektualnej

Wszelkie prawa do Serwisu, w tym do jego elementów tekstowych i graficznych, układu stron Serwisu oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Korzystanie z treści umieszczonych w Serwisie nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw do utworów, oznaczeń czy baz danych w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów, oznaczeń czy baz danych jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 roku Nr 90, poz. 631, z późn. zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128 poz. 1402, z późn. zm.), ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 roku Nr 153, poz 1503, z późn. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest bez uprzedniej pisemnej zgody Właściciela kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie jakiejkolwiek części Serwisu.

2. Ograniczenie odpowiedzialności

W granicach bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez użycie, niemożność użycia Serwisu lub jakichkolwiek innych stron internetowych z nim połączonych lub materiałów znajdujących się na tych stronach. Właściciel nie ponosi również odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania stron, błąd, pominięcie lub opóźnienie transmisji danych, wirus komputerowy lub awarię linii albo systemu.

3. Postanowienia końcowe

W przypadku problemów technicznych związanych z użytkowaniem Serwisu prosimy o przesłanie informacji na adres biuro@bitec.pl.www.wszystkowgory.pl

W końcu znaleźliśmy partnera, który sprostał naszym wymaganiom za uczciwą cenę. Po dwóch miesiącach wszystkie zlecone słowa kluczowe były w pierwszej dziesiątce a większość w top 3.

zobacz pozostałe

Profesjonalne pozycjonowanie strony wymaga czasu oraz szerokiej wiedzy i doświadczenia.
W Internecie znajdziesz wiele ofert proponujących „drogę na skróty”. W przeciwieństwie do nich, nasza firma korzysta wyłącznie z legalnych technik, które zapewniają długotrwałe i stabilne efekty.

dowiedz się więcej

Współpracując z naszą firmą nie ponosisz żadnego ryzyka. Płacisz tylko za z góry określone efekty.
Do czasu gdy ich nie osiągniemy – za naszą pracę nie weźmiemy od Ciebie ani grosza! Zacznij już dziś - nic nie ryzykujesz!

dowiedz się więcej